brainsbeauty66
brainsbeauty66 brainsbeauty66
  • 01-03-2019
  • Mathematics
contestada

What is the answer to this problem

What is the answer to this problem class=

Respuesta :

jarriah121202
jarriah121202 jarriah121202
  • 01-03-2019
i think it might be -a.
Answer Link

Otras preguntas

A company offers a rate of $.05 per minute. How would you find the unit rate per hour?
How do octopus use Newton's third law of motion to escape from enemies
Is 4/9 greater than 1/3
A cell phone plan uses a fixed charge of $20 per month plus 10 cents for each minute used to calculate the total bill. The total bill, t, can be expressed in te
In Western Europe, what city would you find at 53 degrees north and 0 degrees west
tia is buying paper cups and plates. cups come in package of 12 ,and plates come in package of 10.she wants to buy the same number of cups and plates but plans
In "Marian Anderson Sings," why does Anderson finally accept the invitation to sing at the Lincoln Memorial on Easter?
A particular frozen yogurt has 75 cal into ounces how many calories are in 8 ounces of the yogurt
what is the cost per unit
how was the Jordan river different from the nile river