Kylehanks2004 Kylehanks2004
  • 01-12-2020
  • Mathematics
contestada

what do you do with points

Respuesta :

mayabrown0
mayabrown0 mayabrown0
  • 01-12-2020

Answer:

you use the to ask questions/ or just give them away

Step-by-step explanation:

Answer Link
hduhmhm
hduhmhm hduhmhm
  • 29-03-2021

Answer: i think you need them to ask questions

Step-by-step explanation: whenever you ask a question it shows your questions and how many you need, so you have to answer questions to get some.

Answer Link

Otras preguntas

How can character development help the reader identify a novel’s theme? A) The lessons that the characters learn are often hints that are linked to the novel’s
A) Give two negative addends that the sum is -7.9
At Super Grocery, strawberries cost $3.00 for 2 pounds. At Value Market, strawberries cost $4.00 for 3 pounds. What is the unit price of a pound of strawberries
help me please thanks .
Most of the time in college, your classes are categorized into ______________ disciplines.
Oleg, Sasha, and Dima share 600 toys. Sasha has twice as many toys as Oleg. Dima has 40 more toys than Oleg. How many toys does Oleg have? PLZ Help My BrAiN hEa
HELP NEEDED ASAP A. -4 B. -1/4 C. 1/4 D. 4
Supply is the only significant part of a market economy. True False
At what age can humans usually show math abilities? Explain a little about what you found.
Expand & simplify 4 ( z + 2 ) + 4 ( z + 3 )