debbiekeelp2q81u debbiekeelp2q81u
  • 03-12-2018
  • Mathematics
contestada

Please help with this, thank you

Please help with this thank you class=

Respuesta :

reemzami
reemzami reemzami
  • 03-12-2018

Answer: 25 cent


Step-by-step explanation:

if the price was 3.45 and now its 3.70 then to find the answer you could easly do 3.70 - 3.45 its simple


Answer Link

Otras preguntas

One supplier quoted select 1 x 6 pine at $955M. Another quoted $0.65 per linear foot. Which one is less expensive; how much less?
Store A is sells 12 juice bottles for $4 and store B sells 18 juice bottles for $6
Agnostics deny the existence of god a. True b. False
what contributed to the success of the kingdom of mali
Choose the correct ordered one
"Laws of conquest" in the new world were put in place by the ______.? A) English B) Irish C) Spanish
What are the characteristics of a fable? Apply these characteristics to Animal Farm.
All living things are eaither Eukarya, Bacteria, or Archaea. What are these broadest categories in the classification of life called?
"1. what did this letter written by gideon eventually led the supreme court to do?"
One supplier quoted select 1 x 6 pine at $955M. Another quoted $0.65 per linear foot. Which one is less expensive; how much less?