tontboldnkxjzjjz tontboldnkxjzjjz
  • 02-10-2019
  • Mathematics
contestada

Someone help need fast reply

Someone help need fast reply class=

Respuesta :

taater
taater taater
  • 02-10-2019

Answer:

I think your incorrect because 9÷60=0.15 so it costs $0.15 per minute

Hope this helps you out :)

Answer Link
Rohan11
Rohan11 Rohan11
  • 02-10-2019

Answer:

per minute is $9 divided by 60 minutes.

Answer Link

Otras preguntas

The table shows a linear function. Which equation represents the function? f(x)=−2x+4 f(x)=2x+12 f(x)=−12x+4 f(x)=4x−2 x f(x) 4 2 0 4 −4 6
a short essay discussing the characteristics of early Italian Baroque art and the movement's relationship with Renaissance and Classical art.
A 101.2 ml sample of 1.00 m naoh is mixed with 50.6 ml of 1.00 m h2so4 in a large styrofoam coffee cup; the cup is fitted with a lid through which passes a cali
I need the answers to these.
How do both asexual and sexual reproduction allow for the survival of a species?
Laura received a box of chocolates for her birthday. The chocolates in the box have five different fillings. The table below shows how many chocolates with each
What are the types of chemicals that must have a material safety data sheet?
What are the domain and range of the real-valued function f ( x ) = − x 2 − 3?
I don’t understand how this is done
If a person rows to his favorite fishing spot 14 miles downstream in the same amount of time that he rows 2 miles upstream and if the current is 6 ​mph, find ho