cw842720 cw842720
  • 02-05-2020
  • Mathematics
contestada

Four markers cost $7.04

Respuesta :

18001014
18001014 18001014
  • 02-05-2020

Answer:

1.76 for each marker

Step-by-step explanation:

Answer Link
ineedhelpdanicka
ineedhelpdanicka ineedhelpdanicka
  • 02-05-2020
1.76$ for each maker
Answer Link

Otras preguntas

the fact that plants have many ways to spread seeds can cause problems for gardener a. why
substituition method 5x-3y+1=16 2x+5y=-6
what is 6.877 rounded to the nearest whole number
What is an introduction given before a piece of music that is perforned to indicate the tempo
After doing the flame test, what can you infer about the different coloured flames produced by different elements?
A local grocery store is advertising a discount of 20% off a large bag of peaches which he normally cost $5
Three students share 5 peaches equally. How many peaches does each student get?
A student types 160 words in 4 min which unit rate represents this ratio a 40 wpm b 80 wpm c 80 wp2m d 160 wp4m
Why do most wealthy nations have much higher tax rates than the United States does? They steal money from their citizens. They spend much more on their armies.
which is larger 1/8 or 2/10