dancergirl20156
dancergirl20156 dancergirl20156
  • 03-11-2020
  • Mathematics
contestada

A bagel and a slice of pie cost $4. The slice of pie cost $1.60 more than the bagel. How much did the bagel cost

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-11-2020

Answer:

$2.04

Step-by-step explanation:

$4-$1.60

Answer Link
santibp82
santibp82 santibp82
  • 18-12-2020

Answer:Bro u just saved my life with that answer

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Please select the word from the list that best fits the definition air is forced through the water to remove gases coagulation filtration chlorination aeration
What is fear? What's the most scariest experience you've ever had?
Which statement best compares the energy involved in melting with the energy involved in boiling for a given liquid?
Which statement is true of the French government during the American Revolution?
How do these teachers expect so much from students
By 1100, what factors led to the increase of trade
What are Newtons first, second, and third law of mtions?
When swinging on a swing, whatforce slows the swing?A the gravitational pull of the SunB the resistance of the airC the gravitational pull of the Earth​
pls help asap! i need to know the answers
Complete the table. Distances and heights.