y0toy
y0toy y0toy
  • 02-02-2021
  • Mathematics
contestada

B. Graph the inequality from part A.

B Graph the inequality from part A class=

Respuesta :

JendeukieJichuu
JendeukieJichuu JendeukieJichuu
  • 02-02-2021

Answer:

Not to be like a creep but, do you like kpop? I just saw the you tube tab at the top when I zoomed in and I saw korean.

Step-by-step explanation:

Answer Link
houserava5
houserava5 houserava5
  • 02-02-2021
The answer is 1 I believe since it is asking the inequality. but I am not completely sure
Answer Link

Otras preguntas

Parker has $15 to order pizza. The plain cheese pizza costs $11.75, and each extra topping costs $1.25. What is the greatest number of toppings Parker can get w
Part A In which stanza does the tone of the poem change? A. stanza 4 B. stanza 5 C. stanza 7 D. stanza 9 Poem:
put these numbers in order from least to greatest 4 -3 1/3 5 6 -1/2 21/5 -1 1 0
Which is a better deal: 8oz of shampoo for $0.89 of shampoo for $1.47? PLS HELP ME QUICKLY ILL LOVE YOU FOREVER <33 THIS IS A MATH PROBLEM BTW LOL
How many decimal places are in the product of 1.91 and 2.3? one two three four
Solve the equation. 4y^3 – 7y^2 + 28 = 16y
The amount of money (in dollars) Kyle makes after working x hours is represented by the equation y = 14.5x.
IF YOU KNOW SPANISH PLSSS HELP LAST ATTEMPT ILL MARK BRANLIEST!!!! Question 1 (1 point) Choose the correct verb conjugation. Two men playing tennis Todos los d
WHAT ARE MANAGED SERVICE OPERATIONS?​
When babies are born their lengths are recorded. Mandy is 18 1/2 inches Her twin, Alex, is 20 3/4 inches. SOME HALP ME