cesaraguirre020508
cesaraguirre020508 cesaraguirre020508
  • 01-04-2021
  • Mathematics
contestada

I need help please help

I need help please help class=

Respuesta :

yaggijeap yaggijeap
  • 01-04-2021

Answer: 25.12

Step-by-step explanation: good luck

Answer Link

Otras preguntas

Which of the following is the best buy? a 16 oz bag of rice for $2.42 a 12 oz box of rice for $1.93 a 6 oz box of rice for $0.90 a 9 oz box of rice $1.25
What are the main reasons for changing the Constitution?
-2[4-(3b+2)]=5-2(3b+6)
Suppose the population of a town is 100,000 in 2014. The population increases at a rate of 4.5% every year. What will be the population of the town in 2020? Rou
Can 6 go into 78 give me the awnser pls
who influence the japanse the most
Richard works at an icecream shop, regular cones get two scoops of icecream; large gets three scoops of icecream. Richard scoops 234 regular cones and 156 large
Throught the year Janet took 4 math test; her average score was 90. If she scored a 95,90 and 85 on the first three tests, what did she have to score on the fin
What was the economy of the southern colonies?
The primary intracellular electrolyte is ___?