alondra30 alondra30
  • 01-12-2016
  • Mathematics
contestada

four students spent $12 on school lunch at this rate find the amount 10 students would spend on the same school lunch

Respuesta :

cutiekitten43
cutiekitten43 cutiekitten43
  • 01-12-2016
$2.00 if you take away you will get $2.00
Answer Link
MadisonK101
MadisonK101 MadisonK101
  • 01-12-2016
So add up 12 10 times and then u can find ur awnser
Answer Link

Otras preguntas

how do you know 2 objects are proportional with a graph
Select all that are true. Which statements are true about all the natural chemical cycles? Each cycle can operate and balance itself Each cycle affects other cy
Which is cuba's most important crop?
Yung is designing a flashlight that uses a parabolic reflecting mirror and a light source. The shape of the mirror can be modeled by x^2= 8 y, where x and y ar
14 karat gold is a mixture of pure gold and other metals. One ounce of 14 karat gold weighs 0.58 ounce of pure gold. If a 14 karat gold necklace weighs 1.8 ounc
what caused the Aurora borealis
When the cell excretes sodium from within, against the natural tendency of matter, it is performing
what is mes es nobre mean in span
How many orbitals does the n=4 shell have ?
in the diagram below which distance represents the distance from point Q to line RS? A. RT B.QS C.QR D.QT