marquezs26 marquezs26
  • 03-05-2021
  • Mathematics
contestada

PLEEEEEAAAASSSSE answer this
I will give you the brainliest answer

PLEEEEEAAAASSSSE answer this I will give you the brainliest answer class=

Respuesta :

fritz96 fritz96
  • 03-05-2021
It would have to be the second one
Answer Link

Otras preguntas

A 7-gallon jug of water costs $22.40. What is the price per pint?
Provide two reasons why people are hesitant to report corruption
The U.S. Senate has the sole power to The U.S. Senate has the sole power to declare war. try impeachment offenses propose amendments to the Constitution
What is the cost of 2 1/2kgof tomatoes at #1. 50 per kg
Calculate Lindere's total monthly income
50 pts! Mary is Constructing the circumscribed circle for triangle ABC. Please see the Images below, answer the question fully and thoroughly.
The function y = 4.25x + 6 represents the total amount of money, y, earned over x hours. What is true about the function? A It is linear because it is always
It cost Layla $4.70 to send 47 text. How many text did she send if she spent $15.10?
the height of the daughter is 42 inches and the height of the mother is 5 ft 9 inches tall
Jenny measured 1/4 cup of flour and 4/9 cup of flower how many cups did jenny measure give answer in reduced terms