Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

If Jack paid $1.99 for extracts and each extract has 2 ounces, how much did jack paid for 1 ounce?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 02-12-2016
do $1.99 divided by 2
Answer Link
Аноним Аноним
  • 02-12-2016
You need to know how many extracts, don't you?
Answer Link

Otras preguntas

Who is the only best actress oscar winner to also win an oscar for best original song?.
What is the magnitude of the force on a 0. 0150 kg particle placed at p? slader
write an explicit formula for an, the nth term of the sequence 19,13,7,…
It may seem surprising that no Confederate sympathizers took action against Van Lew, given her strong and public views on secession and slavery. Surely there we
Ukraine is called the " blank of Europe" because of its fertile grasslands.
How to find hydrogen ion concentration from molarity of solution
Data files whose records are always retrieved in sequence from the beginning of the file are known as
Sorry I couldn't get a better photo, this is the one my teacher gave to me. The questions are to 'the story of a Seagull and the Cat that taught her to fly.'
The number of hours of daylight changes throughout the year, what other factor contributes to earth's seasons
Find the hydrogen ion concentration of a saturated solution of calcium hydroxide whose ph is 13. 1