Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

An apple pie filling cost $1.59. For each filling there is 21 ounces, how much will someone pay for one ounce of filling?

Respuesta :

Slimeaid1470
Slimeaid1470 Slimeaid1470
  • 02-12-2016
0.0757142857142857 I wasnt sure if you wanted me to round to a percific place
Answer Link

Otras preguntas

Which of the following appear in the diagram below?
What is the value of y in the equation 3(3y − 15) = 0? A.5 B.6 C.7 D.9
Stephen Douglas did all of the following in his debates with Abraham Lincoln EXCEPT which one? A. He promoted his popular sovereignty idea . B. He attacked L
Find the derivative of f(x) = 6x + 2 at x = 1.
which epithelial layers arise(s) from the endoderm?
Ann had 60 fliers to post around town. Last week, she posted 23 of them. This week, she posted 34 of the remaining fliers. How many fliers has she still n
patrick drives 5 kilometers 60 meters to his office. how far does he drive in meters
what group animals do whales belong to ?
a force of 450 n accelerates a box across a frictionless surface at a rate of 15 m/s2. what is the mass of the box?
Who led revolts against the Liang dynasty?