honeybearashe honeybearashe
  • 04-06-2021
  • Mathematics
contestada

HELP PLEASE !!!!!!!!

HELP PLEASE class=

Respuesta :

896645
896645 896645
  • 04-06-2021

Answer:

1. spends $80

2. Each garlic bread costs the same

3. Orders a pizza for 25.50 and two garlic breads

Step-by-step explanation:

Answer Link
Heartland04 Heartland04
  • 04-06-2021
1) 80$
2) same
3) 1 pizza and 2 garlic breads for 25.5$
Answer Link

Otras preguntas

7. What is ultraviolet radiation?
What is the difference?
Discuss why this key feature of mime appeals to audiences.
6s-3/4 factor out the coefficient
What is the meaning of the quote "it's ok to not know. It's not ok to not try."
Read the following sentence. Use context clues to find the correct definition of the multiple meaning word pool as it is used in this sentence. The class decid
What is place value of 312.054
Please help! How does the circulatory system work at the tissue level? A) The heart pumps the blood. B (Blood cells carry nutrients. C) Nutrients are delivered
In a dictatorship form of government , the citizen are ruled by______A) a monarchB) an assemblyC) a dictatorD) a landlords​
How did Raphael's portraits differ from those of da Vinci? O A. Raphael used plain backgrounds to focus attention on the subject. O B. Raphael used chiaroscuro