criswell91
criswell91 criswell91
  • 01-03-2017
  • Mathematics
contestada

28 grams in an ounce so if each gram costed 20$ how much money would you make?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 06-03-2017
the answer is 560. So I hope this helps you.
Answer Link

Otras preguntas

If 42% of a number N is 8.4, what is the value of N?
Finance tattletale news corp. has been growing at a rate of 20% per year, and you expect this growth rate in earnings and dividends to continue for another 3 ye
In this sentence, the author's tone is best described as Read the sentence from Susan B. Anthony's "On Women's Right to Vote." Hence, every discrimination again
Suppose that distinct integer values are written on each of 3 cards. These cards arethen randomly given the designations A, B, and C. The values on cards A and
257 centimeters to millimeters
is 12/4 and 6/3 equivalent ratios
Alison is baking cookies for 4 friends. Each friend gets 3/4 ofa cup of sugar in batch. How many cups of sugar does alison need? pt 2: the grocery store is sell
Jacky is doing a study on the number of hours spent watching TV and how this affects family cohesion. She decides to mail a questionnaire to randomly selected h
3. Periodic Table Layout. Elements are classified as metals, nonmetals, or metalloids. Can you use the periodic table to locate these groups of elements? What d
PLEASE Help meeee.... Due Today!!! Can anyone write a summary about the Korean War?