Seudónimo Seudónimo
  • 01-03-2017
  • Mathematics
contestada

6 ice cream cones cost $10. How much does 9 cost

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 01-03-2017
$15.00 hope this helps!
Answer Link
WG10104 WG10104
  • 01-03-2017

15 dollars is the answer



Answer Link

Otras preguntas

A 200,000 house appreciates in value 10% a year. An equation used to represent this is y = 200000*1.10t. Write an expression to represent the monthly appreciat
Please Help on questions one and two
What news does the corinthian messenger announce?
Dylan paid a plumber $120 for 4 hours of labor. How much does the plumber charge per hour of labor?
defend or oppose Eisenhower's use of the cia for covert operations during the cold war
What is the source of all new genes? Parents Mutations Based Genotypes
. Trace the path of sound from the outer ear to interpretation by the brain, detailing what happens at each step in the pathway.
why might some countries in southeast asia have more successful economies than others?
What's the first thing you should do if you find yourself involved in a conflict?
What is an illustration for mortified